ÖZEL PROJE GELİŞTİRME

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri kullanarak web uygulamaları geliştiriyoruz. Sizin için zengin web uygulamaları geliştirirken ihtiyaçlarınızı iyi analiz ederek doğru çözümler sunuyoruz. Firmanızı daha çok kitleye ulaştırabilmek için mutlaka web ortamında olmalısınız. Müşterilerinizin sizi tercih etmesini sağlayacak adımlar atmalısınız.

Farklılaştığınız noktaları ortaya koyun

Bir müşteri sizinki gibi birçok diğer işletme yerine neden sizden satın almayı seçsin?

Ziyaretçilerinize işe yaklaşımınızı neyin benzersiz kıldığını anlatın. Belli bir alanda ya da yaklaşımında uzmanlaşıyorsanız onlara bunun nasıl olduğunu ve nedenini anlatın. Farklılaştığınız noktaları ortaya koymanız, ziyaretçilerinizin sunduğunuz hizmetler ya da ürünler hakkında daha çok bilgi sahibi olmasını kolaylaştırır.

Onların bilme ihtiyacını karşılayın

İnsanlar web’i önce temel bir araştırma yapmak için ve sonra işletmenize bakmak için kullanıyorlar. Araştırma sorularını öngörebildiğiniz ve yanıtlayabildiğiniz ölçüde ziyaretçileri kendinize çekebilirsiniz.

Bu içeriği oluşturmak için kendinize sorun: “Bu ürün ya da hizmet için pazara çıksaydım neyi bilmem gerekirdi?” Sonra bilgileri sunmanın farklı yollarını düşünün. Hizmetinizin ziyaretçilerinize nasıl bir yararı olacağını görmelerini kolaylaştırmak için siteniz hakkında bir-iki örnek olay eklemeyi düşünün. Bunlar müşterinin bir sorunu nasıl çözebildiğini ve hizmetinizden ya da ürününüzden yararlanarak güçlüklerin üstesinden nasıl geldiğini gösteren örnekler olsun. “Sık Sorulan Sorular” sayfası eklemeyi de düşünebilirsiniz. Bu tür bir SSS sayfası müşterinizin soracağını düşündüğünüz soruları yanıtlayan güçlü bir pazarlama aracı olabilir.

Öğretin

İşletmenizle ilgili makaleler yazmanız ve bunları sitenizde yayınlamanız, bir otorite olarak görüldüğünüz ve gıpta edildiğiniz bir duruma yol açabilir.

Makalelerinize erişme karşılığında ziyaretçilerinizden e-posta adreslerini istemeyi düşünün. Nitelikli potansiyel müşterilerle süregelen bir ilişki kurmanızı sağlayacak hedefli bir kişiler listesi oluşturur, özel teklifler sunar ve yararlı bilgiler vermeye devam edersiniz.

Görünürlüğünüzü artırın

Bir arama motoru için en iyi siteler her biri metin açısından zengin pek çok HTML dosyasından oluşan sitelerdir. Eğer makalelerinizden biri, daha fazla bilgi sahibi olduğunuz bir konuya değiniyorsa, makalenizde aşağıdaki gibi, ekstra bilgiler içeren bağlantılara (linklere) yer verin.

Örneğin: “Yağlı boya resim yapma hakkında bilgi edinin” cümlesi üzerine link verin. Ardından, ekstra bilgiler içeren sayfanın kendisine de :”Yağlı Boyayla Resim Yapma” gibi uygun ve açık bir başlık koymaya dikkat edin. Bu, arama motorlarının içeriğinizin dizinini oluşturmasını kolaylaştırır ve dolayısıyla görünürlüğünüzü biraz artırır.

Daha da önemlisi bu diğer sitelerden de link almanızı sağlar. Birçok sitenin sanat teknikleri konusunda makalelerinizi işaret etmesi, sanatçıların “sanatçılar için malzeme satan online mağazanızı” bulmasını kolaylaştıracaktır ve bu da doğal (ödemeli olmayan) arama motoru sıralamanızı iyileştirebilir.

Ziyaretçileriniz için neyin ilginç olduğunu öğrenin

Sitenize metin tabanlı birçok bilgi eklemenin harika yanlarından biri de ziyaretçileriniz için en ilginç olan konuları ve hususları öğrenebilmenizdir. Google Analytics’te En Popüler İçerik raporu (İçerik bölümünde) sitenize yapılan kaç ziyaretin her sayfanın gösterimiyle sonuçlandığını ve ziyaretçilerin bir sayfada ortalama ne kadar zaman geçirdiğini gösterir.

Ziyaretçilerin en çok hangi bağlantıları tıkladığını görmek için Site Yerleşimi’ndeki (İçerik bölümünde) sayfalara da bakabilirsiniz. Bu da belirli bir sayfada verilen sabit bir seçim kümesinde ziyaretçilerin ilgisini en çok neyin çektiğine ilişkin size bir fikir verir.

Bu raporlardan elde ettiğiniz bilgileri kullanarak içeriğinizin bileşimini iyileştirmeye çalışın. Analitiğin size bildirdiklerini göz önünde bulundurarak ziyaretçileriniz hakkında daha fazla bilgi edinirsiniz ve onlara tam aradıkları bilgileri sağlayabilirsiniz.

Yüksek Güvenlikli

Güvenlik açısından aklınızda hiçbir soru bırakmamak için uzman güvenlik ekibimiz ile sizin için çalışıyoruz.

Önem Veriyoruz

Uzman ekibimiz ile istediğiniz projeyi en iyi şekilde size sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Geliştiriyoruz

Sizin projenize uygun olarak projenizin ihtiyaçları doğrultusunda size öneriler ve bilgiler sunarak projenizi geliştiriyoruz.

Yeni Teknolojiler

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri kullanarak web uygulamaları geliştiriyoruz.

Her Türlü Konuda Proje

İster kurumsal web tasarım ister web tabanlı özel projeler isterseniz de masaüstü uygulamaları olsun istediğiniz projeyi geliştiriyoruz.

Her Zaman Yanınızdayız

Sizin için her zaman yanınızdayız. Uygulama ile alakalı sorular ve istediğiniz değişiklikler için her zaman yanınızdayız.

Size Özel Projeler

Tam hayal ettiğiniz gibi bir projeye sahip olmak için iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

ÖZEL PROJE KONULARIMIZ