MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Her Türlü İhtiyacınız İçin Mobil Çözümler

Mobil teknolojisi, sadece sesli iletişim imkanı ile insanlara kolaylık sağlamıyor, insanlar hayatın her alanındaki işlerini bu teknoloji üzerinden hem çok hızlı hem de yerden bağımsız olarak yürütebilir hale geliyor. Akıllı mobil cihazlardaki artış, Wi-Fi ve 3G kullanılabilirliğinin artması ve mobil cihazların bilgisayarlar kadar güçlü donanıma sahip olmaya başlaması ile birlikte sanal ortam mobil sektöre doğru hızla yön değiştirmiş bulunuyor. Bu da mobil teknolojinin her geçen gün daha geniş kitleye hitap etmesini sağlarken üreticilerin de buralarda çözüm üretmelerini teşvik ediyor. Anda Teknoloji olarak, mobil yazılım konusunda uzman ekibimiz ile iOS, Android, Windows Phone ve Blackberry OS platformlarında her türlü mobil ihtiyaçlarına cevap verecek çözümler üreterek sizin bir adım önde olmanızı hedefliyoruz.

Herkese Uyan Genel Çözümler
Kurumların veya bireylerin duydukları ortak ihtiyaçlar için Anda Teknoloji’nin ürettiği genel çözümler hayatı kolaylaştırıyor. Geniş kitleye hitap ettiği için bu çözümlerden faydalanmanın maliyeti oldukça düşük. Her sektörün ihtiyacını karşılayan bu çözümler, o sektörde çok geniş kullanım imkanı buluyor.

İhtiyaca Özel Çözümler
Kurumun özel ihtiyaçları için çözüm bulması, işlerini yürütebiliyor olması için de özel çözümler geliştiriliyor. Öncelikle ihtiyaçlar net olarak tanımlanıyor, projelendirilerek hayata geçiriliyor, hayata geçtikten sonra da bakım ve yeni taleplerin geliştirilmesi ile uygulamalar canlı tutuluyor.

Çözüm Alanları
Kurumlar dahili süreçlerini yürütebilecekleri gibi dış dünya ile olan iletişimlerinde de çözüm bulabiliyorlar. Sosyal ihtiyaçların karşılanması amacıyla genel kullanım için üretilen çözümlerle çok geniş bir kitlelere ulaşılabiliyor. Çoklu dil desteği ile uluslararası kullanım imkanı oluşturulurken, eticaret alanındaki çözümlerle de her yerden ve her zaman alışveriş yapma imkanı sağlanabiliyor.

SEPET MODÜLÜ

Mobilde de sepet modülü ile istediğiniz ürünü seçebilir istediğiniz kadar satın alabilirsiniz.

ANLIK BİLDİRİM

Anlık bildirim ile müşterilerinize uygulamanız ile alakalı anında bildirim gönderebilirsiniz.

KARGO TAKİP MODÜLÜ

E-ticaret sitenizde müşteri nasıl ararsa arasın, istediği ürüne kolayca ulaşsın.

SOSYAL MEDYA MODÜLÜ

Sosyal medya modülü ile istediğiniz ürünü kolayca paylaşıp çevrenizdeki insanlara duyurabilirsiniz.

Günün İletişim Kanalı
Mobil uygulamalar, sabitliğin aksine erişimi yerden ve zamandan daha bağımsız hale getiriyor. İnsanların yanlarından ayıramadığı mobil cihazlar, ihtiyaç hissettikleri anda size ulaşabilmelerinde, sizden hizmet ya da ürün alabilmelerinde önemli bir role sahipler. Bu alternatif kanalı tercih ettiğinizde, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi daha geniş kitleye kolaylıkla ulaştırma imkanına sahip oluyorsunuz. Mobil dünyada yer alanlara erişmek için sizin de burada yerinizi almanız gerekiyor.

Farklı Ortamlar İçin Ortak Çözüm
Mobil dünyasındakilerin hangi mobil platformda oldukları önemli değil. Sunulan çözümler her platforma hitap ediyor. Böylelikle erişilmedik kesim kalmıyor. iOS, Andrpoid, Windows Phone ve Blackberry OS platformlarında çözüm üretirken kaliteden ve esneklikten ödün vermiyoruz.

Mobilde Güvenlik
Kapalı devre sistemlerde güvenliğe duyulan ihtiyaç ne kadar azsa, mobil platformlardaki ihtiyaç da o kadar fazla. Mobil teknolojisi, sağladığı çok büyük avantajların yanında çok büyük güvenlik riskini de yanında getiriyor. Bu yüzden güvenlik için üretilecek çözümün de çok gelişmiş olması bekleniyor. Anda Teknoloji’nin geliştirdiği uygulamalarda, mobil cihaz ile merkez arasında akan veriler yüksek güvenlik teknolojisi ile korunuyor ve başkaları tarafından ele geçirilimesine fırsat verilmiyor.

Paralel İşletim
Ofis gün içinde sabit cihazlarla yapılan tüm işler, mobil çözümler sayesinde ofis ortamının dışında ve mesai saatinin dışında da yapılabilir hale geliyor, kesintisiz iş yapma imkanı sağlanmış oluyor.

Yazılım Geliştirme Altyapısı
Yazılımlar en güncel teknolojiler kullanılarak geliştiriliyor, böylelikle teknolojinin en son getirdiği imkanlar son kullanıcıya direkt olarak sunulmuş oluyor.

Size Özel Mobil Uygulama Projesi

Tam istediğiniz gibi bir mobil uygulamaya sahip olmak için iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Sizi Arayalım
cta dashboard
ÇOKLU PLATFORM

Android İOS gibi tüm platformlarda kusursuz çalışan mobil uygulamalar yapıyoruz.

YENİ TEKNOLOJİLER

Sizin için mobil uygulamanızı son teknolojiler ile yazıyoruz ve size teslim ediyoruz. Ayrıca yenilikleri uygulamanıza adapte ediyoruz.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Sizin için her zaman yanınızdayız. Uygulama ile alakalı sorular ve istediğiniz değişiklikler için her zaman yanınızdayız.

RESPONSİVE TASARIM

Tüm telefonlarda sorunsuz çalışan modern mobil uygulamalar üretiyoruz.

KURUMSAL MOBİL UYGULAMALAR


iOS, Android, Windows Phone ve Blackberry OS işletim sistemlerinde çalışan mobil uygulamalarla, kurumdaki mevcut süreçlerin kesintisiz yürütülebilmesine olanak sağlıyoruz. Mobil uygulama geliştirilirken, piyasada en yaygın olan versiyonlar ile yeni çıkan özellikleri barındırma arasındaki denge gözeterek çözümler üretiyoruz.

Örneğin; sahada çalışan personelin lokasyonlarını takip edebilme, bilgisayardan uzaktayken stoktaki ürün ile ilgili işlem yapabilme, şirket dahilindeki raporlara uzaktan güvenli bir şekilde erişim artık çok kolay.

SOSYAL İÇERİKLİ MOBİL UYGULAMALAR


Sosyal ihtiyacı karşılayacak nitelikteki fikirlerinizi mobil dünyasında hayata geçiriyoruz. Alışveriş, eğlence, müzik, fotoğrafçılık, video, araçlar, verimlilik, haber, yaşam, tarım, çocuk, aile, seyahat, sağlık, haberleşme, kişisel, medya, tıp, ulaşım, oyun, spor, finans, ticaret, iş, kitap, eğitim gibi bir çok alanda uygulamalar geliştiriyoruz.