E-ticaret ElitEticaret

İnternetten Satışa Başlamanız İçin En Doğru Çözüm ElitEticaret!

Önceden hiç internetten satış yapmadınız mı? Çok basit!

Eliteticaret internetten satış deneyimi olanlar kadar deneyim sahibi olmayanlar için de mükemmel bir çözüm. İhtiyaçlarınızı belirleyin size özel, tam istediğiniz gibi bir e-ticaret sistemine sahip olun. Sanal mağazanızı açmak için hiçbir yazılım tecrübesine ihtiyacınız yok.

ElitEticaret, paket yazılım değil!

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için tamamen size özel yazılır. Paket yazılımın sınırları içinde sıkışıp kalmayın! Burada size özel çözümler sunuyor ve sizi özel kılıyoruz.

Bir sorunuz ya da sorununuz mu var?

Sorunuzu ya da sorununuzu paket yazılımlardaki gibi birçok paket yazılım müşterisinden gelen talepler içinde biriktirip, işinizin aciliyeti kalmadığında ya da geç kalındığında dönüş sağlamıyoruz! Biz tam ihtiyacınız olduğunda yanı başınızdayız. Sizin için atanmış deneyimli uzman müşteri temsilcimiz ile ister telefonla ister mail yoluyla hızlıca iletişime geçebilir ve anında çözüm bulabilirsiniz!


Çoklu Dil

Sanal mağazanızı global pazara açmak eliteticaret altyapısı ile çok kolay! İstediğiniz tüm dillerde satış yapın, müşteri kitlenizi artırın.


Kampanya

Puan kazandırma, basamaklı fiyatlandırma, müşteri grubuna özel indirimler gibi birçok kampanyayı kolayca yapabilin.Gelişmiş Arama Altyapısı

E-ticaret sitenizde müşteri nasıl ararsa arasın, istediği ürüne kolayca ulaşsın.


Mobil Uyumlu

Her yerde alışveriş, her zaman alışveriş. Engelleri kaldırın, her türlü cihazdan alışveriş imkanı sağlayın.

Sizi Arayalım

Size Özel E-ticaret Projesi

Tam istediğiniz gibi bir e-ticaret sitesine sahip olmak için iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

E-ticaret Projelerimizin Özelliklerinden Bazıları


Çoklu Dil ve Çoklu Para Birimi Desteği

Sitenizin farklı dillerde ve para birimlerinde satış yapabilmesine olanak sağlayan e-ticaret altyapımız ile ürünlerinizi global pazara açmak çok kolay.

 • Sınırsız dil tanımlayabilme
 • Sınırsız para birimi tanımlayabilme
 • Merkez bankasından otomatik kur çevrimi
 • Otomatik sağdan sola yazı desteği
 • Tüm dil sabitleri için kolay çeviri imkanı
 • Müşteriye para birimi seçimi sunabilme

Bilgisayar, Tablet ve Mobil Cihaz Destekli Tasarım

Tüm platformları destekleyen tasarım uygulamamız sayesinde e-ticaret sitenize her yerden kolayca erişilebilir.
Son yıllarda hızla artan mobil cihaz kullanımı sitelerin mobil cihazlardan da alışveriş yapmaya olanak sağlayacak tasarımlara geçmesini gerektiriyor. Siz de tüm müşterilere ulaşabilmek, farkınızı ortaya koymak ve rakiplerinizden bir adım önde olmak için eliteticaret ile her türlü cihazdan alışveriş yapmayı destekleyen bir altyapı kullanın!


Kampanyalar

Müşterinizin karşısına çıkaracağınız fırsatlarla onu sitenizden ayırmayın, aklı sizde kalsın, başka bir yerde çözüm aramasın. Siz kampanyalarınızı belirleyin, biz sanal mağazanızın altyapısına ekleyelim.

 • Ödül puan sistemi (yorum, üyelik, siparişten puan kazandırma)
 • Müşteri gruplarına özel indirim
 • Kupon ve hediye çeki
 • Ürün, kategori, marka, mağaza bazında indirim
 • Sepette belirlenen tüm ürünler varsa indirim
 • Sepette belirlenen ürünlerden en az biri varsa indirim
 • Basamaklı indirim (3 alana biri bedava)
 • Sipariş bazında indirim
 • Önceki sipariş tutarına göre indirim
 • Tek kullanımlık ya da sürekli kullanılabilir indirim

Burada Özelsiniz

Başarınızı en üst seviyeye çıkarmak için güçlü ekibimizle biz hep arkanızdayız. Standart paketlerden farklı olarak size özel çözüm sunuyor ve her türlü istek ve sorununuzla hemen ilgileniyoruz. Paket sistemlerinde milyonlarca kişi için standart şeyler yapılıyorken sizin istekleriniz önceliklendirilmeyebilir fakat eliteticaret projemizde her bir müşterilerimiz için bir müşteri temsilcisi belirliyor ve isteklerini ve sorunlarını hemen ele alıyoruz.


Site yavaşlığı müşteri kaybetmenize sebep olmasın!

Ziyaretçi sayısının artışı sitenizi yavaşlatıyor ve cevap veremez hale mi getiriyor? Ya da çok fazla ürününüz olduğu için sayfalarınız çok geç mi açılıyor?
Kullandığınız yazılım performans dikkate alınmadan yazıldıysa bunlar çok doğal. Yaşanan yavaşlığı ek donanımlar kullanarak çözmek zorunda değilsiniz. Sunduğumuz e-ticaret çözümü ile size en iyi hizmeti sunabilmek için performansı yüksek ve az maliyetli yazılımlar üretiyoruz.

Projelerimizden Bazılarının Özellikleri

Orijinalmarka Elit Eticaret Projesi Hakkında
Babil Elit Eticaret Projesi Hakkınd
Yeni Orijinalmarka.com!
Sunduğumuz yeni tasarım ve gelişmiş ElitEticaret altyapısı ile Orijinalmarka’da yeni bir dönem başlıyor.
Babil.com Yayında!
Kitap Dünyasının Yeni Kahramanı Babil.Com İle Okuma ve Alışveriş Yeni Bir Boyut Kazanıyor

Müşterilerimizin Yorumları

Yaklaşık 7 senedir faaliyette olan e-ticaret sitemizin yenilenmesi sırasında tanıştığımız Anda Teknoloji, kendilerinin dahil olduğu her aşamada bize son derece yardımcı olmuştur. Çözüme odaklı çalışma prensibi olan Anda Teknoloji, bu yaklaşımı ile gerek sitemizin yenilenmesi, gerekse sonraki ve süregelen aşamalarında bizlere her zaman ve mümkün olan en kısa süre içinde destek olmuştur ve olmaktadır. Kendileri ile çalışmaktan dolayı memnuniyetimizi belirtmek ister, başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

OrijinalMarka
Funda Şendil

İki yıldır birlikte çalışıyoruz. Anda Proje Ekibi, projemizin tanımlanmasında, oluşturulmasında ve hayata geçirilmesinde önemli katkılar sundular. E-ticaret birikimleri ile her zaman yanımızda oldular. Zaman zaman yaşadığımız projemizdeki tanımsızlıkların çözülmesinde bizi beklemeden ilave katkı sundular ve projemizin ilerlemesini sağladılar.

Daima özverili ve güler yüzlü oldular, kendilerine teşekkür ediyor, başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.

Dilim Börek
İbrahim Bayezit

İşin fikir aşamasından olgunlaştırılmasına, projelendirilip, hayata geçmesine kadar tüm süreçte yetkin bilgi birikimi ile projeyi çok farklı boyutlara getirebilen bir kadroya sahip.

Tecrübelerini projelere aktarmalarında ve beyin jimnastiklerinde özgün öneriler sunmalarında bunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Daha da önemlisi bu önerileri hayata geçirebilmeleri ve örnekler sunarak müşteri ile beraber fikri büyütmeleri takdire şayan.

Güvenilir, işini seven ve çalışkan kadrosu ile başka projelerde yine çalışmak üzere…

Hatıram Olsun
Erkan Sarıkaya

Babil.com'un uzun ve yorucu geliştirme dönemlerinde sıcak ve yardımsever desteklerini bizden esirgemeyen Anda ekibine sonsuz teşekkürler.

Babil
Mehmed Ali Çalışkan